WYNAJEM GABINETÓW

Wynajmę gabinet psychologowi, psychoterapeucie, psychiatrze, coachowi, ale również innemu specjaliście, np. dietetykowi. Lokal jest wyremontowany, zadbany, umeblowany pod kątem pracy z klientami: posiada wygodne fotele, krzesła, pufy, stoliki. Gabinet ma wyciszone drzwi, ściany i sufit.
Koszt wynajęcia gabinetu na godziny 30zł/h, pakiety (200 – 600zł za miesiąc za wybrany dzień, w zależności od pory dnia). W sprawie dostępności i cennika proszę dzwonić lub pytać mailowo.
Jest możliwość wynajęcia gabinetu na godziny, poszczególne dni, a także weekendy, w zależności od dostępności i indywidualnych uzgodnień.

Do pracy z klientami przeznaczone są dwa gabinety, widne i przestrzenne (15m2 i 12 m2 powierzchni). Jest przestrzeń na pracę indywidualną, z parami, rodzinami lub małą grupą (do 10 osób).

Kuchnia, jako tzw. pokój socjalny, przeznaczona jest dla specjalistów.

Lokalizacja: Gabinet znajduje się przy Placu Szembeka 1 na Grochowie, 15-20 minut od ścisłego Centrum Warszawy. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (2 minuty do autobusów, tramwajów, trochę dalej stacja PKP Olszynka Grochowska). Miejsca parkingowe dostępne, nie ma opłat za parkowanie w tym rejonie.

Gabinety są wolne od zaraz.

Kontakt: 692910866